Stranci
Možda će zvučati smešno ali ja tek sad shvatam da smo mi u stvari stranci . Stranci koji nikad nisu pokušali da se upoznaju. Razumeju. Toliko godina je prošlo. A mi se nismo trudili da se zbližimo . Ni malo . I da prođe još dosta godina mi ćemo ostati stranci.











