7. poglavlje
Pokušala je naglo da zatvori vrata, ali sam zaustavio nogom i gurnuo. Prekrstila je ruke ispod grudi i ljutito napućila sočne usnice. Pogled mi je pao na široku plavu majicu i bosa stopala. Još uvek sam stajao ispred vrata, dok se ona sa pravom ljutila, ispalio sam je po zna koji put. Sinoć sam rešavao problem sa Verom. Ispostavilo se da je žena razglasila kako Milica nije njena ćerka, i onda spisak za ubijanje je bio podugačak.
„Šta hoćeš?” Ispali. „Tadija, ja nisam klinka sa kojom ćeš se igrati! Hoću – neću, ili hoćeš ili nećeš? Nema između!”
Uhvatio sam je za rub široke majice i povukao je prema sebi. Što me je ona više gurala od sebe, to sam je ja više stezao. Primirala se. Sklonivši joj kosu preko ramena, zagnjurio sam nos u njen vrat i duboko uzdanuo miris narandže. Nežno sam spustio usne, penjao se mekim i sitnim poljupcima u predelu vilice, sve do usana koje su bile stisnute u ravnu liniju. Cmoknuo sam joj usne.
„Nisam raspoložena za sranja, Tadija!” Uštinula me je za podlakticu. „I nemoj više da me pipaš.”
„Kako ćemo se onda seksati?” Upitam je kao da pameti nemam.
„Imaginarno.”
„Imaginarno ću te proždrati.”
„Samo tako i možeš.”
Podignem je ispod miške i nogom zalupim vratima.
„Jebem ti seme, Tadija!” Vrisne ona na mene, kada je spustim na kauč. Očito ne nežno, kao što sam mislio. Nadvijem se nad njom. Poljubim namršteno čelo, onaj mali slatki nosić, obraze, vrat, i svuda ostavljam kratke poljupce po njenom licu. Pokupim meku kosu u dlan i pramenove vrtim među prstima. Potom ruke premestim na njeno lice i nežno palčevima ispisujem krugove po njenom licu. Onaj namršteni pogled zamenio je sada zbunjeni. Davao sam joj nežnost koju je ona prihvatila, stegnuvši me rukama oko vrata i ponudila svoje sočne usnice. Poljubio sam je, u taj poljubac uneo nežnost koju do sada nisam osetio. Kada su nam se usne razdvojile, nisam se mogao nadgledati sjaja u njenim očima. Seo sam pored nje i nju povukao u svoja krila i samo, prokleto, prelazio prstima uz duž leđa podizajući majicu, sve dok nisam došao do zategnute guzice i dlanovima stegnuo polutke. Stezao sam golu kožu i navodio je da se trlja o kitu, na šta me je ona naglo ugrabila šakama pod obraze.
„Ako sada jebeno odeš, udaviću te, ma ubiću te! Jel ti jasno Tadija?” Nasmejao sam duboko.
„Ne smej se!” Jače me stegne. „Nemoj sada da odeš Tadija.”
„Pogledaj me, Barbara. Nikuda ja neću otići.” Jače je stegnem prstima. „Sada ću te jebati. Potom ćemo voditi ljubav.“
Pritisnem usta na njena. Uzimam je posesivno, željno, kao da je posedujem, a ona uzvraća jako, glasno stenjajući – nimalo se ne srami. Sve navodi prema vatrenom seksu na kauču, potom u krevetu, pa u kupatilu… I shvatio sam da ne želim da se završi, ne želim da prekinem ovo sa njom, da mi bude jedna u nizu veza na jednu noć. Barbara je navukla na sebe još jednu široku majicu, a ja sam stajao gol ispred nje, nesiguran šta trebam učiniti.
„Možeš da ideš.” Pokaže mi rukom prema vratima i oslobodi me, isto onako kako ja radim ribama kada završim sa seksom. „Zar ne želiš da ideš?” Zbunjeno upita. Napravim jedan korak prema njoj i prste uvučem u njenu kosu.
„Želiš da odem, Lutkice?” Nesigurno me gleda, nema klimne glavom.
„Želim da ostaneš.” Zagrizne donju usnicu.
„Nemoj to da radiš.” Nagnem glavu dole i zubima blago uhvatim donju usnicu. „Ja ću.” Ugrizem još jednom, povučem je naglo za kosu i još jače ljubim. Ukopam prste u levu polutku i lagano prelazim. Jezici nam se petljaju, tela nam se sudaraju…
„Hoćemo se ponovo seksati?” Zadihano odvojim usne od nje, a ona tako zadihana lupi i prstima pokazuje između nas.
„Lutkice.” Laskavo se nasmešim. Bacim pogled na kitu koja očigledno željno hoće ono što mu ona nudi, a ja ne mogu da mu ne pružim.
„ Hoću da se još seksamo. Hoću da me maziš. Da ostaneš da spavaš u mom krevetu. Pa onda zornjak. Potom razlaz, šta kažeš?”
„ Barbara ne bi se trebala petljati sa muškarcem poput mene. Trebala bi se držati od mene. Puno dalje. “
„ Zašto?”
„ Zato što si drugačija od žena na koje sam ja navikao. Pakleno očaravajuća i seksi, pametna i lepa. A ja sam sve suprotno od toga.”
„ Tadija nemoj da mi prodaješ priču Lepotica i Zver! Nisam tražila da me oženiš i rađam tri sina! Samo prosto da ostaneš.” Zacvili ona na mene. „ Ako nećeš da ostaneš, izvoli, znaš gde su vrata.”
„ Lutkice ti hoćeš vezu, a ja za to nisam sposoban.”
„ Zašto? Moraš da pojebeš svaku koja ima dobre noge? Ili prosto ne ulaziš u neku vrstu obaveze?” Izmakne se blesavim korakom unazad, misleći da će moći da se zašti od moje blizine.
„ Ja nisam dečak, Barby. Ne očekuj od mene da te držim za ruku, šetam po parku i kupujem cveće. “ Povukao sam je prema sebi. „ Želim da jebem, gle čuda, ali ponovo. I to je jedino šta želim od tebe! To što bi ti želela ne može da se dogodi i izbriši iz svoje lepe glavice.”
„ Kažeš: “ Budi lepa i ćuti?” Gle čuda, i lepa i pametna!”’ Otrese mi. „ A ja tebi kažem: “ Neću da krešem sa tobom, a ti jebeš još milion drugih pored mene!” I uopšte ja tebe ne vučem za rukav i ne tražim ko zna kakve gluposti! Kako si uopšte zaključio da ja hoću neku jebenu vezu?!” Izmiče ona ruku.
„ Ovo je greška! Pokupi se i idi.” Go stojim ispred nje, erekcija još prisutna i ako se prepiremo oko nebitnih sitnica.
„ Ne treba mi ovo.”
„ Onda idi!”
„ Idem.”
„ A da ipak kresnemo? Onako za kraj ili početak?” Nakrivi glavu.
„ Za početak.” Nasmešim se ja njoj poput debila.






Ova priča ima dobru tematiku! Sviđa mi se kako teče radnja i jako dobro se snalaziš u muškom rodu. Jedva čekam novo poglavlje.
Hvala Vam 💓
Jedva cekam dalje ❤️ 😘
❤️❤️
Odlično čekam dalje ❤️
Hvala Vam. 💕
Da li cemo moci citati pricu ako i ne prijavimo se bookche,ja nemam smisla za pisanje ali volim citati a vasa prica je super
Pozdrav, Renata! 💓
Pre svega hvala Vam. Da, može. Ne morate se prijaviti na Bookche da bi ste čitali moju priču. U donjem delu stoji prvo poglavlje, samo tu kliknite i možete čitati.
Prijatan pozdrav. ❤️
Uh a dalje 😘
Biće uskoro. 🩷
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
💕
Rekla sam da ima dobru tematiku, što mi se dopada. E, sada, ova situacija među njima.. mislim da to neće sve tako bum biti. Mislim da nas uvodiš u nešto.. Mnogo mi se više sviđa kako pišeš u muškom rodu. I čekam sledeće poglavlje.
Hvala Vam. 💕
Našla sam te na tik – toku i sve citate koje si tamo okačila su mi super. Posebno što mi se sviđa su citati o nemoći. Jel planiraš nešto izdati? Ova priča sama po sebi, ima lepu tematiku i jako mi se sviđa kada ide iz njegog ugla. Čini se kao jedna lepa pričica ali ne jako ozbiljna, dok na tik- toku se itekako vidi da umeš mnogo više i nadam se nekom drugom žanru. Ono što mi se dopada su ovi likovi.
Hvala puno. 💕💓
Da. Zapravo planiram izdati tokom ove godine, ali još uvek ništa nije zvanično. 🥰😘
Barbara je jak zenski lik .🙂 Bice uzbudljivo 🍀😘
💓💓
Zagolicala mastu
💓
Jedva čekam nastavke 💖, toliko je zanimljivo, njeni komentari su vrh , smeh do suza 😂! Bravo 👏💓👏!
Hvala. 💓💓
Odlicno pises,radujem se nastavku i novim delima.
Hvala. 🩷
Barbi je smešna i sviđa mi se njen lik. Matija ( ako sam dobro zapamtila) je isto smešan lik i on mi se dopao. Sve u svemu jako zanimljiva priča. Šta ćeš izdati?
Hvala ti. 💕
U planu je mnogo toga, ali rano je da govorim. ❤️
Sjajna priča jedva čekam nastavak. 💓💓💓
Hvala lepo. 💕
Divno,nestrpljivo čekam sledeće poglavlje🥰🔝🔝🫣
Hvala. ❤️🩷
Matija mi se jako sviđa, pozitivan ludak. 👌Ono što mi se dopada količina likova u ovoj priči – taman sve po meri. Rekla sam već da mi se u njegovom uglu mnogo više dopada, nekako mi lepše. Hoće li biti Matijine priče? 🤎
Hvala ti puno! ❤️ Biće svi momci, pa tako i Matija. 😊
Matija mi je kul. 👌
Fenomenalno jedva čekam sledeće poglavlje🥰
💕
Hoće li biti nastavka?🥰🔝🔝
Hoće. ☺️💕
Šteta što nije bilo toliko poglavlja dugo. Sviđa mi se Tadija, lepo ga donosiš. Ali ono što mi se ne sviđa što je Barbara po strani i da je ceo njen koncept odrađen samo uz Tadiju, nema nešto više i nje sa drugima, samo sa Tadijom. Tea mi se nekako i dopada, dok u drugom trenutku mislim da je “previše” nje, jer imam osećaš kao preovladava Barbaru i da je bitnija od samog glavnog lika ( osim ako nema puno pozadinske priče uz nju i njenu porodicu). Sve u svemu lepa priča, jedino poglavlja previše Tadije i Barbare su mi to much.
Hvala na utisku. 💕
Predivno,volim tvoje likove.Jedva čekam sledeće poglavlje🥰💞
Hvala ti. ☺️
Hoće li nastavak biti?
Kad će biti nastavak? 🤔