ZAVRŠENO

Out of Line

... 0

2. poglavlje

“Karla, Karla, neko je povikao za mnom dok sam išla u park ispred klinike.

Hej ne zastaješ, jel me ne čuješ ili šta?Ja sam Ivan.

Kada se okrenula prema meni vidio sam anđela, uplakanog anđela, crne garave kose kao gavran.

” Zašto plačeš, Karla”

Ja. Ja.

Ne mogu podnijeti više.

Sruči se na pod i počinje jecati dok drži ruke u krilu, a glava joj je naslonjena na koljenima.

Heej, nemoj tako mene zovu Ivan pozitivac.Inače patim od insomnije.

Ali imam cijelu noć da te slušam.

I u svemu nađem +.

Nešto pozitivno.

Ne mogu ti reći, žao mi je.

Razmišljala je Karla o bratovim sve češćim Ispadima zdravstvenim.

Preporučeno

guest
0 Komentara
Scroll to Top