Reč autorke/ Napomena
Kad pogledate Dark romance žanr ova priča je pomalo to. Svakako, ovo je samo fikcija, naravno da se u stvarnom životu ne bih smuvala sa likom koji bi me bukvalno kidnapovao (ili bi dobio zabranu prilaska ili batine).
Hoću da kažem, ne romantizujem nasilje i ne slažem se sa mojim glavnim junacima. Moji su, mogu da ih napravim kako ja želim, ali njihovi postupci nisu nešto što bih ja uradila.
Nadam se da vas priča nije previše uplašila ili šokirala.
Ako pogledate moje prethodne priče za koje sam na kraju stavljala napomene, shvatićete da je i ona stavljena kao deo eksperimenta.
Eksperiment u smislu: da li vam se dopada priča jer je i ona od ranije (tačnije 4.9.2024.).
Takođe da dodam, krajem godine ide još jedna priča i to će biti to za ovu godinu.
Hvala na podršci 💜 a ako želite da vidite moje tekstove, lične stavove zapratite me na Maštalini.






Prelepa priča.
Nije me uplašila priča, kao što si stavila u napomeni, ne volim ni ja nasilje, ali ima romantičnih delova, i to mi se dopalo. Samo nastavi da pišeš.
Hvala ti 🫶