6.
š± Poruka u 04:09h
> Jesam budna.
I mrzim Ŕto jesi i ti.
Ne zato Ŕto mi piŔeŔ.
Nego zato Å”to i dalje znaÅ” gde da me pritisneÅ” ā Äak i kad nisi ovde.
Tvoje telo me joÅ” boli.
U kiÄmi. U unutraÅ”njosti bedara. U naÄinu na koji mi se grudi podignu kad zaÄujem poruku noÄu.
Ne dodirujem se.
Samo zatvorim oÄi i osetim kako ulaziÅ” ā kao da joÅ” imaÅ” pravo.
I znaŔ Ŕta je najgore?
Ne zameram ti Ŕto si otiŔao.
Zameram ti Å”to si me uzimao kao da ÄeÅ” ostati.
Ako me joÅ” uvek želiÅ”…
onda Äuti.
I dokaži to kad me vidiŔ.
A ako neā¦
nemoj da mi piŔeŔ viŔe.
Jer sledeÄi put ā
neÄu svrÅ”iti s tvojim imenom u grlu.
SvrÅ”iÄuā¦
i okrenuÄu se bez reÄi.
–by GROFš©š¹š


Drage dame! Svake nedelje po dve nove priÄe!
Zapratite me
Inst @dodirireci
🌹 🎩